Hořovický aquapark zahájil sezónu

Hořovický aquapark s několika venkovními bazény, tobogánem a dalšími atrakcemi se návštěvníkům otevřel v sobotu 3. června, kdy si přišlo vodní radovánky užít několik desítek návštěvníků.

Pro první měsíc letošní sezóny platí otevírací doba ve všedních dnech od 14 do 19 hodin, o víkendech je aquapark otevřený v době od 10 do 19 hodin. Jeho provozovatelem je Městská správa bytového a nebytového fondu, ředitel Jaroslav Pelán připomíná, že podmínkou otevření aquaparku je vhodné počasí.

Před zahájením provozu bylo třeba ověřit stav všech motorů, zajistit drobné opravy zámkové dlažby na ochozech a dlaždic bazénu. Letošní novinkou je rozšíření stánků s občerstvením, první buňky by měly přijít v polovině června. Návštěvníci si budou moci zakoupit například párek v rohlíku, limonády, cukrovou vatu a mnohé další. Na jejich bezpečnost dohlíží několik plavčíků.

Celodenní vstupenka pro dospělé stojí 80 korun, pro děti 40 korun a rodinná vstupenka vyjde na 180 korun. Po 16. hodině zaplatí všechny uvedené skupiny polovinu základní sazby. Děti do 6 let, senioři od 70 let a lidé s průkazkou ZTP a ZTPP mají vstup zdarma. K dispozici jsou mobilní toalety.

Radka Kočová