FLAMENGO


Flamengo Reunion Session vyráží na turné s deskou Live

FLAMENGO Reunion Session se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara). Doplňují je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Boryš Secký (saxofon a flétna, vokály).

Kapela navazuje na období let 1970– 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a Vladimíra Mišíka. Flamengo Reunion Session v listopadu roku 2022 vydalo a pokřtilo svoje nové živé album Live. Právě tímto albem chtělo Flamengo vzdát holt své v pravdě kultovní desce Kuře v hodinkách, která spatřila světlo světa v roce 1972, tedy přesně 50 let před albem Live. V současné době Flamengo zařazuje do programu také nové skladby. Svým fanouškům tak slibuje, že na koncertech uslyší po více jak 50-tiletech nejen pecky z Kuřete v hodinkách, ale také novinky.

FLAMENGO Reunion Session se svým jedinečným zvukem, původními členy a repertoárem spojujícím historii Flamenga se současnou autorskou tvorbou vyráží v roce 2024na turné Live a těší se na setkání se všemi příznivci kvalitního a sofistikovaného rocku.

 

PŘEDPRODEJ V IC STARÝ ZÁMEK A ONLINE: WWW.GOOUT.NET