V hořovické Galerii vystavuje berounský fotograf Vladimír Kasl

Berounský fotograf Vladimír Kasl na vernisáži své výstavy v hořovické Galerii Starý zámek prohlásil, že se částečně cítí Hořovičákem. Má k tomu dobrý důvod, vždyť dvanáct let fotografuje v hořovickém klubu Labe. V úvodu vernisáže za tuto možnost poděkoval a prohlásil, že díky Labi se jeho fotografování mohlo posunout dopředu.
Vernisáž se uskutečnila ve čtvrtek 20. června a promluvil na ní i kolega Vladimíra Kasla ze sdružení Berounští Fotorici Jan Šroubek a místostarosta města Hořovice Ondřej Vaculík. Oba se shodli, že společným jmenovatelem vystavovaných fotografií je radost. Ta vládla i celé vernisáži, kterou hrou na harmoniku zpestřil Vladimír Mužík, návštěvníci svým zpěvem a nechyběli ani malí tanečníci.
Vladimír Kasl nevystavuje v Hořovicích poprvé. Jeho fotografie byly a jsou k vidění v místním klubu Labe a v Galerii Starý zámek vystavoval i v roce 2015. Do hořovické galerie se vrací v době, kdy se fotografování věnuje rovných dvacet let.
Výstava Vladimíra Kasla nese název Lidé kolem nás, koná se pod záštitou starosty města Hořovice Jiřího Peřiny a trvá do 25. srpna 2019. Zájemci ji mohou navštívit vždy v pátek,
sobotu a neděli od 10 do 18 hodin.