Motorkářský cvoček zpestří spanilá jízda

Spanilá jízda, vystoupení kaskadéra i hudebních kapel Kohn a Katr. To vše a mnohé další zpestří čtvrtý ročník hořovického Motorkářského cvočku.

Akce se koná ve dnech 28. – 30. července v zahradě Společenského domu Hořovice, v případě nepříznivého počasí se program přesune do vnitřních prostor. Hlavní část se uskuteční v sobotu. Zájemci, kteří na ni dorazí v pátek večer, mohou stanovat v uzavřeném areálu.

Setkání, které je určené nejen motorářům, ale i návštěvníkům z řad veřejnosti, se uskuteční pod záštitou starosty města Hořovice Jiřího Peřiny a ředitele Městského kulturního centra Přemysla Landy. Jeho součástí budou i soutěže o ceny a občerstvení.

V loňském roce se na start spanilé jízdy postavilo sto třicet pět motorkářů se svými burácejícími stroji. Celkový počet účastníků a diváků se nakonec vyšplhal na tři stovky. Nejmladším účastníkem byl šestiletý Adam Marek z Tlustice, který se v areálu Společenského domu představil na elektro motorce. Nejmladším motoúčastníkem byl sedmnáctiletý  Jan Rogos. Naopak těmi nejstaršími byli manželé z Děčína, kterým je přes sedmdesát let a ročně na skútru najezdí deset až dvanáct tisíc kilometrů.

Více informací lidé najdou na internetových stránkách www.motorkarskycvocek.cz a facebooku.

 

MOTORKÁŘSKÝ CVOČEK 2017

KDE: Hořovice, Nádražní 606, areál za Společenským domem

PROGRAM od soboty 29. července 2017:

8:00 – zahájení akce

10:00 – rozprava

11:00 – spanilá jízda

12:00 – vystoupení kaskadéra

14:00 – Vystoupení předskokanů

16:00 – Hudební produkce kapely KOHN

20:00 – Hudební produkce kapely KATR

00:00 – Další hudební produkce

Soutěže o ceny, občerstvení, hudební produkce, vystoupení kaskadérů.

Stanování a parkování motorek v uzavřeném areálu.

V případě nepříznivého počasí bude program probíhat ve Společenském domě.